pl | en

Dołącz do nas!

Creative wind for
mobile entertainment!

Dołącz do nas!

Dlaczego warto zostać członkiem zespołu Sirocco?

 

Nasza firma to nie tylko miejsce pracy! Realizujemy pasje i inwestujemy w utalentowanych ludzi. Nasz zespół skupia osoby, które cechuje doświadczenie, wiedza i pasja do nowych technologii. Jeśli jesteś ambitny i chcesz się rozwijać, dołącz do zespołu Sirocco i weź udział w realizacji nowatorskich projektów, takich jak tworzenie telewizji mobilnej ipla na urządzenia mobilne. Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, z doświadczeniem realizowania gier na licencjach znanych tytułów. Jeśli podzielasz nasze zainteresowania i nie boisz się wyzwań, zostań członkiem naszego zespołu. 

 

Jak przebiega rekrutacja?

Rekrutacja do pracy w Sirocco przebiega w czterech etapach. W uzasadnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z poszczególnych etapów procesu rekrutacji. 

 

ETAP 1: CV

Kandydatów na oferowane przez nas stanowiska prosimy o przesłanie CV na adres praca@siroccomobile.com. CV nadsyłane niezależnie od aktualnie prowadzonej rekrutacji prosimy przesłać na adres praca@siroccomobile.com.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych również po zakończeniu procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz 883) przez firmę Sirocco Mobile Sp. z o.o."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

 

ETAP 2: spotkanie

Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te najpełniej spełniające nasze wymagania. Wybranym osobom proponujemy spotkanie, które powinno nastąpić w ciągu kilku-kilkunastu dni od nadesłania zgłoszenia. Podczas spotkania rekrutujący będą pytać zgłaszającego o ich dotychczasowe doświadczenia zawodowe, przebieg kariery i dodatkowe umiejętności. Spotkanie sprawdza wiedzę kandydatów oraz predyspozycje do pracy na danym stanowisku.

 

ETAP 3: test

Kandydaci, którzy uzyskali pozytywną ocenę ze spotkania proszeni są o wykonanie niewielkeigo zadania lub testu (zależnie od stanowiska), który potwierdzi ich kompetencje. 

 

ETAP 4: spotkanie finałowe

Kandydaci, którzy pozytywnie przeszli cały etap rekrutacji, zapraszani są na ponowne spotkanie w celu ostatecznego sprawdzenia ich predyspozycji oraz ustalenia warunków zatrudnienia.